O nas

O nas

Nasz firma posiada bogaty asortyment wszelkich artykułów BHP. Każdy z Was znajdzie tu niezbędne dla siebie materiały.Posiadamy w ofercie ok. 25 par butów, oraz duży wybór rękawic roboczych, a także wiele więcej. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin naszego stacjonarnego sklepu.

Krzysztof Tatarek
Właściciel
o nas
Sklep

Dalszy rozwój

Nasza firma ciągle poszerza swój asortyment, aby zaspokoić wymagania wszystkich Klientów. Wierzymy, że dzięki naszym produktom możemy uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, a to wszystko w trosce o zdrowie i życie drugiego człowieka.
BHP
Bezpieczeństwo i higiena pracy przede wszystkim
Ochrona zdrowia
Jesteśmy gotowi na walkę z wirusem. Oferujemy płyny do dezynfekcji oraz mydła antybakteryjne w płynie.
Wiarygodność
Pełna gama certyfikowanych produktów.
Ubrania
Dzięki naszym ubraniom praca staje się bezpieczniejsza. Posiadamy szeroki zakres rozmiarów w ofercie.
Co to?

BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP)

Zbiór zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy, a także osobna dziedzina wiedzy zajmująca się kształtowaniem właściwych warunków pracy. W zakresie bhp znajdują się zagadnienia z zakresu ergonomii, medycyny pracy, ekonomiki pracy, psychologii pracy, technicznego bezpieczeństwa. Odnosi się do zbioru zasad dotyczących bezpiecznego świadczenia pracy w higienicznych warunkach. Termin bezpieczeństwo jest różnie rozumiany w praktyce i może dotyczyć utrzymywania zagrożenia pod kontrolą, stanu, w którym ryzyko jest na poziomie możliwym do zaakceptowania lub stanu zgodnego z normą przewidzianą dla bezpieczeństwa.

Ogólne przepisy BHP